Polerowanie, regeneracja lamp warszawa
Polerowanie lamp
14 lutego, 2017
naprawa szyb samochodowych Warszawa
Naprawa szyb
14 lutego, 2017

Wymiana szyb

montaż szyb samochodowych Warszawa

Kolizja, wypadek drogowy lub inne wydarzenie mogą być powodem stłuczenia szyb samochodowych lub ich uszkodzenia. Nie każda szkoda może zostać naprawiona, dlatego konieczna jest wymiana na nowe elementy, wprost od producenta. Wymiana oznacza też montaż szyb samochodowych – z usługi tej możesz skorzystać w naszym warsztacie.

Kompleksowa wymiana i montaż szyb samochodowych

Nasz warsztat specjalizujący się w sprzedaży i naprawach auto szyb. Oferuje również usługi związane z ich kompleksową wymianą. Montaż szyb samochodowych obejmuje pełny zakres prac, włącznie z wymianą uszczelek, czyszczeniem i konserwowaniem wszystkich elementów.

Jeśli Twój samochód uczestniczył w kraksie, z dachu spadł pokaźny sopel lub jakiś wandal zabawił się kosztem Twojej szyby – oferujemy Ci profesjonalne wsparcie, dzięki któremu auto odzyska pełną sprawność. Wymieniamy szyby w większości modeli pojazdów jeżdżących po polskich drogach. Wstawianie szyb samochodowych to nasza specjalność, podobnie jak naprawianie szyb samochodowych, które oferujemy w sytuacjach, w których wymiana szyb okazuje się nie być konieczna.

Warszawa to miasto, w którym również nas znajdziesz

Montaż szyb samochodowych to usługa, którą oferujemy każdemu właścicielowi pojazdu odwiedzającemu nasz warsztat. Jego lokalizacją są Ząbki, lecz zapraszamy również klientów z Warszawy. Wymiana szyby samochodowej nie jest jednak czasochłonna, dlatego jeśli jesteś przejazdem – zostaw samochód w naszym warsztacie, a wykonamy usługę w kilkadziesiąt minut.

Twój samochód ma już wiele lat i niektóre elementy od dawna wymagają wymiany? Zdecyduj się na nowe okna, a zagwarantujemy Ci profesjonalny montaż szyb samochodowych w minimalnie krótkim czasie i za rozsądną cenę.

Profesjonalne wstawianie szyb samochodowych w kilkadziesiąt minut

W wielu sytuacjach wymiana szyby samochodowej to usługa, do której możemy się odpowiednio przygotować o ile przed przyjazdem do warsztatu zatelefonujesz do nas i poinformujesz, jaka szyba będzie potrzebna. Wówczas zaopatrzymy się w odpowiednią szybę, której wstawienie nie zajmie więcej niż kilkadziesiąt minut.

Nie jesteś pewien, czy uszkodzenie kwalifikuje szybę do wymiany? Opisz nam je lub przyjedź na bezpłatną konsultację. Obok wymiany szyb samochodowych i ich naprawy oferujemy również polerowanie szyb samochodowych, dzięki któremu jesteśmy w stanie usunąć z szyb większość rys i zarysowań.