naprawa szyb samochodowych Warszawa
Naprawa szyb
14 lutego, 2017

Polerowanie szyb

polerowanie szyb samochodowych warszawa

Codzienna eksploatacja samochodu przyczynia się do jego powolnej, acz zauważalnej degradacji. Szczególnie narażone na uszkodzenia i zarysowania są szyby samochodowe, na które oddziałuje piach, drobinki asfaltu, drobne kamyki oraz niesprzyjające warunki atmosferyczne. Z czasem zarysowania na szybach utrudniają prowadzenie pojazdu, co znacząco wpływa na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Ich pojawienie się na szybie nie oznacza jednak konieczności wymiany szyb samochodowych. Dobry serwis szyb samochodowych szybko i skutecznie usunie zarysowania z szyb przywracając im pierwotną sprawność, a Tobie komfort jazdy. Służy temu usługa nazywana polerowaniem szkła i szyb samochodowych.

Polerowanie szkła i usuwanie rys z szyb samochodowych wymaga zastosowania odpowiednich preparatów. Coraz częściej takie preparaty „do użytku domowego” możemy nabyć w sklepach z kosmetykami samochodowymi, jednak wykonanie zabiegu polerowania najlepiej pozostawić profesjonalistom.

Polerowanie szyb samochodowych Warszawa

Do polerowania szkła i usuwania rys z szyb samochodowych wykorzystujemy wyłącznie preparaty o sprawdzonej skuteczności. Są one o wiele bardziej efektywne od ogólnodostępnych rozwiązań, dzięki czemu możemy przywrócić pierwotną funkcjonalność nawet bardzo porysowanym szybom – wszystko zależy oczywiście od głębokości ubytków. Polerowanie usuwa przede wszystkim rysy i zarysowania powierzchniowe, dlatego nie nadaje się do usuwania głębokich rys. Te, o ile spełniają kryteria możemy uzupełnić preparatem stosowanym podczas naprawiania odprysków.

Polerowanie szkła – dlaczego warto skorzystać z pomocy profesjonalistów?

Polerowanie szkła to czynność, którą trzeba wykonywać z należytą starannością i precyzja. Zatrudniani przez nasz serwis z Warszawy specjaliści dokładają starań, aby cały proces przebiegał szybko i sprawnie, bez uszczerbku dla estetyki i funkcjonalności polerowanych szyb samochodowych. Renowacja szklanej powierzchni i jej równomierne wypolerowanie, a także fachowe usuwanie rys z szyb samochodowych gwarantuje nienaganny wygląd okien pojazdu. Sprawia, że lśnią one czystością, a ich przejrzystość jest na najwyższym poziomie.

Niewprawnie przeprowadzone polerowanie szkła wpływa negatywnie na stan szyby i czyni ją bardziej podatną na pęknięcia i uszkodzenia. Często prowadzi też ono do powstania zniekształceń optycznych, które zaburzają pole widzenia kierowcy. Dlatego też decydując się na usuwanie rys z szyb samochodowych, najlepiej jest skorzystać z usług renomowanego warsztatu.

Firma Autoszyby obsługuje klientów z terenu Warszawy i okolic. Siedzibą naszego serwisu są Ząbki. Do skorzystania z profesjonalnej usługi polerowania szyb zapraszamy kierowców z terenu Ząbków i okolicznych miejscowości, w tym z terenu Warszawy. Polerowanie zajmuje zaledwie kilkadziesiąt minut. Usługę możemy wykonać od ręki, przy czym w trosce o czas Naszych Klientów polecamy wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu umówienia się na dogodny termin usługi. Polerujemy szyby samochodowe we wszystkich typach pojazdów – od samochodów osobowych, po autobusy.