Powłoka hydrofobowa warszawa
Powłoka hydrofobowa do szyb i nie tylko
14 lutego, 2017
montaż szyb samochodowych Warszawa
Wymiana szyb
14 lutego, 2017

Polerowanie lamp

Polerowanie, regeneracja lamp warszawa

Światła w samochodzie są odpowiedzialne za oświetlanie drogi kierowcy podczas jazdy, ale też decydują o tym, jak jego samochód jest zauważany przez innych uczestników ruchu. Szczególnie w czasie deszczu, mgły lub w wieczornej szarówce zanieczyszczone lampy mogą zdecydowanie ograniczać tę widoczność. Polerka lamp i reflektorów to sposób na bezpieczeństwo, a także poprawę estetyki pojazdu. Dzięki regeneracji lamp przywrócisz nie tylko bezpieczeństwo ale i piękny wygląd.

Polerowanie, regeneracja lamp warszawa

Polerowanie, regeneracja lamp Warszawa – szybko i profesjonalnie

Powierzchnia reflektorów samochodowych narażona jest na stałe działanie czynników środowiskowych takich, jak piasek, drobinki asfaltu czy inne znajdujące się w powietrzu zanieczyszczenia. Im szybciej jeździmy, tym większe szkody powodują one na powierzchni nawet bardzo wytrzymałych materiałów. Polerowanie lamp to metoda, dzięki której można znacznie przywrócić sprawność reflektora eliminując porysowaną powierzchnię – na podobnej zasadzie działa polerowanie szyb samochodowych, dzięki któremu możemy usunąć z powierzchni szyby rysy i zarysowania.

Jeśli często i szybko jeździsz samochodem zapewne nie zdajesz sobie sprawy, ze matowy, porysowany klosz może zatrzymać nawet 75% światła. Łatwo wyobrazisz sobie różnice porównując żarówki o mocy 100 i 25 W. Polerka lamp pozwoli Ci zaistnieć na drodze, a przy okazji poczujesz się o wiele bezpieczniej.

Polerowanie, regeneracja lamp Warszawa – alternatywą dla wymiany

Niesprawne lampy nie muszą być wymieniane za pokaźne pieniądze. Jeśli chcesz przywrócić sprawność reflektorom i zagwarantować odpowiedni poziom ich jasności, a nie dysponujesz środkami na nowe, polerowanie lamp jest dla Ciebie najlepsza alternatywa. Polerowanie lamp przednich polega na usunięci cienkiej, zniszczonej warstwy z powierzchni lampy, wypolerowaniu jej powierzchni i ponownym utwardzeniu substancją chroniącą przed promieniami UV.

Polerka lamp umożliwia efektywne usunięcie najdrobniejszych rys widniejących na powierzchni reflektora. Sprzedawane w naszym sklepie zestawy polerskie składają się z wysokiej jakości past i gąbek, a także specjalistycznych głowic amortyzujących, przystosowanych do renowacji tworzyw sztucznych. Dzięki wykorzystywaniu wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia mechaniczne akcesoriów polerka lamp przebiega szybko i sprawnie. Zabezpieczone powłoką ceramiczną reflektory są doskonale chronione przed zarysowaniami oraz promieniowaniem UV nawet przez okres kilku lat.

Polerowanie reflektorów Warszawa

Polerowanie reflektorów to usługa, którą kierujemy do właścicieli zarówno nowszych, jak i starszych pojazdów, którzy ze względu na warunki eksploatacji swoich samochodów borykają się z problemem zarysowanych i mało efektywnych reflektorów przednich. Do skorzystania z usługi polerowania reflektorów zachęcamy przede wszystkim kierowców z terenu miasta Warszawa oraz sąsiednich miejscowości. Nasz serwis jest doskonale skomunikowany z dowolnymi miejscami na terenie miejscowości Ząbki i Targówek.